8 óra
Szeged
Közzétéve 3 hét óta

Coop Szeged Zrt. élelmiszer és napi cikk kiskereskedelemmel foglalkozó, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalkozás pályázatot hirdet TITKÁRNŐ munkakör betöltésére.

A munkavégzés helye: Szeged

Főbb feladatok, munkák:

  • A felsővezetők napi munkájának támogatása
  • Határidők egyeztetése, ellenőrzése, nyilvántartása a vezető tevékenységéhez kapcsolódóan
  • Vezetői megbeszélések, találkozók ütemezése
  • Prezentációk szerkesztése, készítése
  • Céges levelezés (elektronikus és posta) kezelése, szerződések és egyéb dokumentumok, jegyzőkönyvek előkészítése és nyilvántartása
  • Hivatali Kapus ügyintézés, ügyiratok iktatása, irattározása
  • Telefonhívások kezelése, általános és hivatali ügyintézés
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, valamint a szervezet belső munkatársaival, egységek vezetőivel
  • Általános adminisztratív teendők ellátása (nyomtatás, szkennelés, fénymásolás),

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felsővezető mellett szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)
  • Gyors és gépírási tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Határozott, precíz, önmagára és munkájára igényes pozitív személyiség
  • Felelősségteljes, megbízható, önálló munkavégzés
  • Folyamatos fejlődésre való törekvés

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztonságos vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Képzési, fejlődési lehetőség

Jelentkezni a bérigény megjelölésével, fényképes pályázat, motivációs levél  valamint az iskolai végzettséget igazoló dokumentumok beküldésével

a karrier.coopszeged.hu weboldalon keresztül lehet .

Állás tulajdonságai

Hirdetési kategóriák

Titkárnő

Munkavégzési hely

Szeged

Online jelentkezés

Egy érvényes telefonszám szükséges.