8 óra
Szeged
Közzétéve 2 hónap óta

A Coop Szeged Zrt. élelmiszer és napi cikk kiskereskedelemmel foglalkozó, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalkozás pályázatot hirdet TERMÉKMENEDZSER munkakör betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

  • A központi áruforgalmi rendszer működtetése az informatikai rendszeren keresztül az élelmiszer áruházak, papír-írószer áruház, étterem részére (cikktörzs kezelés, standard választék, polcgazdálkodás, árak, árváltozások, akciók, promóciók, új termékek belistázása, megrendelések).
  • Akciók, promóciók szervezése (megrendelés, akciós árak, kihelyezés, áruházak tájékoztatása stb.), marketing aktivitások értékelése.
  • Adatokat gyűjt, elemzéseket készít a napi és stratégiai döntésekhez.
  • A konkurencia szórólapjainak, kiadványainak értékelése, ár összehasonlítások végzése, javaslatok készítése.
  • Adatszolgáltatások elvégzése, karbantartása.
  • Részvétel a hálózati egységek leltározásában.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kereskedelmi vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • legalább 2 év hasonló területen szerzett gyakorlat
  • MS Office ismeret (Excel, Word, Power Point)
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság, pontosság, logikus gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil, biztonságos vállalati háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • azonnali munkakezdés

Állás tulajdonságai

Munkavégzés helye

Csongrád-Csanád Vármegye

Munkavégzés ideje

heti 40 óra

Online jelentkezés

Egy érvényes e-mail szükséges.
Egy érvényes telefonszám szükséges.