8 óra
Csongrád- Csanád Vármegye
Közzétéve 2 hónap óta

Főbb feladatok:

  • a Társaság üzleteinek, ingatlanainak üzemeltetése, karbantartása és az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • a hibajelentő rendszer kezelése,
  • a beosztott munkatársak szakmai vezetése, támogatása,
  • a szükség szerinti karbantartások komplex előkészítése, lebonyolítása, felügyelete,
  • az építőipari, épületgépészeti és technológiai fejlesztési, korszerűsítési munkák komplex előkészítése, lebonyolítása, felügyelete,

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség, pályakezdés sem kizáró ok, vagy
  • középfokú végzettség hasonló területen szerzett legalább 5 éves gyakorlat,
  • jó kapcsolatteremtő és probléma megoldó készség,
  • eredményorientált, szakmája iránt elhivatott, pozitív gondolkodású személyiség,
  • pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség, kreativitás,
  • megbízhatóság,
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat

Munkavégzés helye:

  • a Coop Szeged Zrt székhelyén (Szeged Szent István tér.16.) és valamennyi telephelyén Csongrád-Csanád vármegyében

Amit kínálunk:

  • munkahely egy stabilan működő, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú társaságnál,
  • jól működő vállalati háttér és csapat,
  • változatos és felelősségteljes feladatok,
  • egyéni fejlődési, előrelépési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • azonnali munkakezdés

Állás tulajdonságai

Munkavégzés helye

Csongrád-Csanád vármegye

Online jelentkezés

Egy érvényes e-mail szükséges.
Egy érvényes telefonszám szükséges.