8 óra
Csongrád- Csanád Vármegye
Közzétéve 10 hónap óta

Főbb feladatok:
• A kiskereskedelmi hálózat áruházainak rendszeres látogatása, az áruházvezetők munkájának támogatása
• A boltlátogatások során érvényt szerez a vezetői döntéseknek, a hatékony kereskedelmi munkának, irányítja és ellenőrzi a területi menedzserek napi munkáját
• Az élelmiszerbiztonság, munka és tűzvédelem, környezetvédelemmel kapcsolatos jogszabályok és belső szabályzatok, illetve utasítások betartatása. A HACCP rendszer folyamatos működtetése, ellenőrzése, kapcsolattartás a szakhatóságokkal
• Érvényt szerez a fogyasztóvédelemmel kapcsolatos előírásoknak, ellátja a Társaságnál a fogyasztóvédelmi referensi feladatokat
• Figyelemmel kíséri és nyomon követi az üzletek fő mutatószámainak alakulását, javaslatot tesz a hatékonyság javítására
• Részvétel a hálózati egységek leltározásában, a leltári munkafolyamatok megszervezése és irányítása.
• Együttműködés a hálózati egységek dolgozóinak kiválasztásában, javaslatot tesz a hatékony létszámgazdálkodásra
• Nyilvántartja a hálózati egységek működtetésével kapcsolatos szerződéseket, nyomon követi a költségek alakulását
• Javaslattétel a bolti technológiai fejlesztésekre, aktív közreműködés az üzletnyitások és átépítések bolti technológiát érintő átalakításokban
• Napi utazás az üzletek között a társaság működési területén

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Felsőfokú kereskedelmi végzettség előnyt jelent, minimum elvárás a középfokú kereskedelmi képesítés,
• Élelmiszer kereskedelemben eltöltött min. 3 év vezetői gyakorlat
• Alkalmanként hétvégi munkavégzés vállalása
• Elhivatottság az élelmiszerkereskedelem iránt, üzleti szemlélet
• Motivált, határozott és dinamikus személyiség
• Jó kommunikációs készség és önálló munkavégzés
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
• „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
• Stabil, biztonságos vállalati háttér
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Munkavégzéshez szükséges mobiltelefon, tablet és hivatali használatú gépjármű
• Versenyképes jövedelem
• Azonnali munkakezdés

Állás tulajdonságai

Munkavégzés helye

Csongrád-Csanád vármegye

Online jelentkezés

Egy érvényes e-mail szükséges.
Egy érvényes telefonszám szükséges.