Közzétéve 4 nap óta

Feladatok

  • A hálózati egységek részére végzett marketing tevékenységek ellátása, fő feladataként az elektronikus médiumokban (weblap, Facebook, Instagram) való megjelenések tervezése.
  • Kezeli és menedzseli a Társaság minden Facebook és Instagram oldalát.
  • Szöveges tartalmakat és grafikai megjelenítéseket készít az online felületekre.
  • Az elektronikus médiafelületek kezelésén túlmenően részt vesz a hálózati egységek részére szórólapos kiadványok, kuponok, újsághirdetések, elektronikus adathordozókon megjelenő hirdetések tervezésében és elkészítésében.
  • Egyéb aktivitások, promóciók, ajándéksorsolások, rendezvények szervezésében való részvétel.
  • Közreműködik a hálózatban elvégzendő dekorációs munkák megrendelésében, tervezésében.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Canva (vagy egyéb grafikai) programban való tervezési gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Gyors döntéshozatali és problémamegoldó készség
  • Precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)

Jelentkezz, ha

  • szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni
  • jó szervező készséggel rendelkezel
  • kiválóan kommunikálsz írásban és szóban

 Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai tréningek
  • Bejelentett, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Stabil, biztonságos háttér
  • Útiköltség térítés
  • Azonnali munkakezdés

Előny, de nem feltétel:

  • Szakirányú végzettség marketing vagy kommunikáció területen
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Online jelentkezés

Egy érvényes e-mail szükséges.
Egy érvényes telefonszám szükséges.